OFFICE SOUGHT

NAME

U. S. Senator

Ted Cruz

U. S. Representative District 14

Randy Weber

U. S. Representative District 22

Pete Olson

Governor

Greg Abbott

Lieutenant Governor

Dan Patrick

Attorney General

Ken Paxton

Comptroller of Public Accounts

Glenn Hegar

Commissioner of the General Land Office

George P. Bush

Commissioner of Agriculture

Sid Miller

Railroad Commissioner

Christi Craddick

Justice, Supreme Court, Place 2

Jimmy Blacklock

Justice, Supreme Court, Place 4

John Devine

Justice, Supreme Court, Place 6

Jeff Brown

Presiding Judge, Court of Criminal Appeals

Sharon Keller

Judge, Court of Criminal Appeals Place 7

Barbara Parker Hervey

Judge, Court of Criminal Appeals Place 8

Michelle Slaughter

Member, State Board of Education, District 7

Matt Robinson

State Senator, District 17

Joan Huffman

State Representative District 25

Dennis Bonnen

State Representative District 29

Ed Thompson

Justice, 1st Court of Appeals District, Place 2

Jane Bland

Justice, 1st Court of Appeals District, Place 6

Harvey Brown

Justice, 1st Court of Appeals District, Place 7

Terry Yates

Justice, 1st Court of Appeals District, Place 8

Michael Massengale

Justice, 1st Court of Appeals District, Place 9

Jennifer Caughey

Justice, 14th Court of Appeals District, Place 3

Brett Busby

Justice, 14th Court of Appeals District, Place 4

Marc Brown

Justice, 14th Court of Appeals District, Place 5

Martha Hill Jamison

Justice, 14th Court of Appeals District, Place 6

Bill Boyce

Justice, 14th Court of Appeals District, Place 8

John Donovan

District Judge, 149th Judicial District

Terri Tipton Holder

District Judge, 239th Judicial District

Pat Sebesta

District Judge, 300th Judicial District

K. Randall Hufstetler

District Judge, 412th Judicial District

Justin R Gilbert

Criminal District Attorney Brazoria County

Jeri Yenne

County Judge

Matt Sebesta

Judge, County Court-at-Law No.1

Greg Hill

Judge, County Court-at-Law No.2

Marc Wayne Holder

Judge, County Court-at-Law No.3

Jeremy Warren

Judge, County Court-at-Law No.4

Lori RIckert

District Clerk

Rhonda Cross Barchak

County Clerk

Joyce Hudman

County Treasurer

Cathy Campbell

County Commissioner Pct.2

Ryan Cade

County Commissioner Pct.4

David Linder

Justice of the Peace Pct.1 Place.2

Robin Rape

Justice of the Peace Pct.2 Place.2

RIchard B Davis

Justice of the Peace Pct.3 Place.2

Roy Castillo

Justice of the Peace Pct.4 Place.2

Sherry Kersh

Please insert your text here.

Please insert your text here.